top of page

BIZ KIMIZ?

TWB10 ELEKTRONİK TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ, şirketinizin en karmaşık sorunlarını çözmenizde size yardımcı olacak kapsamlı becerilere ve derin bir sektör bilgisine sahiptir. Kurulduğumuz 2000 yılından bu yana, bizimle tekrar çalışmak isteyen veya ilk kez çalışmak için kapımızı çalan müşterilerin sayısı her yıl daha da artıyor.

TWB10 ELEKTRONİK TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ deneyimini bizzat yaşamak ister misiniz? Sizin için neler yapabileceğimizi görüşmek üzere hemen bizi arayın.

İletişime Geçin

EKIBIMIZLE TANIŞIN

Bizi Tanıyın

TWB10 ELEKTRONİK TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ, sayısı sürekli artan müşterilerimizle çalışmayı seven, çok yetenekli ve sonuç odaklı liderlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Öğrenmeye hevesli, yeni fikirlere ve teknolojilere açık olan ekibimiz, hızla değişen ve gittikçe daha karmaşık hale gelen iş dünyasına ayak uydurmakta hiç zorlanmaz. Olağanüstü ekibimiz hakkında daha fazla bilgi almak için okumaya devam edin.

Man in Black Suit

F. YILMAZ

Direktör Yardımcısı

F. Yılmaz, ekibimize katıldığından beri şirketin başarısının devamlılığında kilit rol oynadı. Sıra dışı becerileri, tutkusu ve yaratıcılığıyla şirket performansını sürekli olarak yukarılara taşıdı.

İletişime Geçin
Smiling Man in Suit

B. DEMIR

Küçük İşletme Danışmanı

B. Demir, farklı şirketlerde hızla yükselen bir kariyerin ardından TWB10 ELEKTRONİK TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ ekibine katılmayı seçti. Sonuç odaklı ve motivasyonu yüksek bir iş ortağı olarak, bu noktaya gelmemize büyük katkı sağladı.

İletişime Geçin
Woman Smiling in Suit

M. YILMAZ

Kıdemli Danışman

M. Yılmaz, bir şirketi neyin başarılı kıldığını bilen üst düzey uzmanlarımızdan biridir. Sektörde uzun yıllardır çalışan M. Yılmaz, sahip olduğu deneyimle sizi başarıya yönlendirmeye hazırdır.

İletişime Geçin
bottom of page